Navihood L1 - Nadciąga flagowy model nowej serii produktów od Meilan!
Navihood jest nową i zaawansowaną serią komputerów rowerowych.
Premiera na targach China Cycle w maju oraz targach Eurobike w czerwcu spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem. Seria Navihood jest wynikiem naszego dążenia do osiągnięcia najwyższej wydajności.
W skład serii Navihood wejdą komputery rowerowe z nawigacją GPS, sensory oraz inteligentne lampy tylne. Każdy z tych produktów powstał w wyniku wieloletniej pracy naszego zespołu badawczo-rozwojowego, którego wysiłek skoncentrowany był na projektowaniu, funkcjonalności i użytkowaniu.
Naszym flagowym modelem jest L1 – komputer rowerowy z nawigacją GPS i funkcjami treningowymi. Wielokrotnie testowaliśmy i ulepszaliśmy go, zarówno pod względem sprzętu, jak i oprogramowania, aby stworzyć potężny i innowacyjny komputer rowerowy z nawigacją na pokładzie.
Najważniejsze cechy:
Ekran 2,6″
Aluminiowa obudowa z naszym unikatowym systemem mocowania do uchwytu
Wydajna antena do szybkiego połączenia z GPS
Bateria o pojemności 1700mAh i czasie działania 25h
Port USB C i wodoodporność IPX6
Współpraca z aplikacją Meilan
Nawigacja offline
Współpraca z dodatkowymi czujnikami
Bluetooth 5.0
Leave a reply