Myszki

Nowoczesne, ergonomiczne i świetnie sprawdzające się w trakcie codziennego użytkowania. Oferowane w tej kategorii myszki to chyba najpopularniejsze akcesoria komputerowe, wykorzystywane w biurze, pracowni oraz w domu.

Wygoda przede wszystkim

Dokładamy wszelkich starań, aby w przygotowanej przez nas ofercie znalazły się produkty o takich parametrach, które zadowolą zarówno pracownika biurowego, grafika, jak i gracza. Oprócz modeli optycznych bezprzewodowych (Bluetooth) o klasycznym kształcie, w sprzedaży dostępne są przede wszystkim podświetlane pionowe, cenione między innymi za swój ergonomiczny kształt i funkcjonalność. Wszystkie dostępne warianty zaprojektowane zostały tak, aby w trakcie nawet bardzo intensywnej pracy nadgarstek nadmiernie się nie męczył. Optymalnie rozmieszczone przyciski oraz przyjemne w dotyku tworzywo to kolejne atuty sprawiające, że nasze akcesoria docenione zostały już przez wielu Klientów.

Zamów już dziś

I ciesz się ergonomiczną myszką komputerową w ulubionym kolorze – klasycznej czerni lub bieli albo w soczystym i przyjemnym dla oka, różowym kolorze. Zapraszamy!

Wyświetlanie 1–9 z 35 wyników