Akcesoria rowerowe

W naszym asortymencie znajdziesz starannie wyselekcjonowane, wymagane przez przepisy prawne akcesoria rowerowe, które zwiększają bezpieczeństwo korzystania z jednośladu. Oferujemy również szereg praktycznych dodatków, w które warto się wyposażyć podczas pokonywania długich tras, a także zaawansowany sprzęt dla osób chcących monitorować swoje wyniki i osiągnięcia. Twoje bezpieczeństwo na drodze podwyższą lampki o długim czasie pracy, z wbudowanym czujnikiem hamowania. By dodatkowo zwiększyć widoczność po zmroku, zachęcamy do zaopatrzenia się w odblaskowe naklejki, które można przykleić na ramę i felgi.

Z kolei, aby zawsze wiedzieć, co dzieje się wokół nas na szosie, warto postawić na składane lusterka, które są montowane na obrotowym przegubie. Poza wyżej wymienionymi akcesoriami zaopatrzysz się też u nas w dzwonki, elastyczne siodełka oraz różnorakie chwyty, adaptery i koszyki na sprzęt elektroniczny, torby czy też bidony.

Komputery rowerowe

Wśród dostępnego w naszym asortymencie sprzętu dla rowerzystów warto wyróżnić opaski do pomiaru tętna, liczniki GPS oraz zaawansowane komputery z funkcją licznika, pulsometru oraz czujnika kadencji i prędkości od marki Meilan. Dzięki takim akcesoriom możemy na bieżąco obserwować pokonywaną trasę oraz osiągane parametry wydolnościowe.

Wyświetlanie 1–9 z 72 wyników