Oświetlenie

Dzięki ofercie naszego sklepu internetowego zaopatrzysz się w najlepsze na rynku modele jednego z obowiązkowych elementów wyposażenia roweru.

Hit na rynku

Światła rowerowe proponowane w naszym asortymencie pochodzą od renomowanej marki Meilan. Lampki wyposażone są w wiele przydatnych funkcji, zwiększających widoczność i bezpieczeństwo na drodze. Jedną z nich z pewnością jest funkcja kierunkowskazu, którą posiada tylne światło o modelu X5. Przydatnym dodatkiem jest też czujnik hamowania, dzięki któremu zmiana prędkości sygnalizowana jest za pomocą szybkiego migania.

Lampki posiadają kilka trybów pracy i baterię o długim działaniu, ładowaną poprzez USB. W porównaniu do wielu innych, podobnych produktów, niektóre z propozycji z naszego asortymentu wyróżnia też rozmiar – są to akcesoria o dosyć sporej wielkości, dzięki czemu są o wiele lepiej widoczne już z daleka. Dodatkowym atutem wizualnym jest też ich nowoczesny design, który – choć nie najważniejszy – znacznie zwiększa przyjemność z użytkowania takiego sprzętu.

Wyświetlanie 1–9 z 22 wyników