Przednie

Masz w planie dłuższy wyjazd i właśnie sprawdziłeś, że nie masz pełnego, sprawnie działającego wyposażenia swojego jednośladu? Żaden problem! W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszelkie akcesoria – podstawowe i bardziej zaawansowane – jakie tylko Ci mogą być potrzebne. Proponujemy m.in. przednie oświetlenie rowerowe, a także lampkę
tylną z dzwonkiem, by zapewnić bezpieczeństwo z każdej strony. Z naszymi propozycjami nie tylko zapewnisz sobie właściwą widoczność drogi, ale również będziesz zauważalny dla innych podmiotów poruszających się daną trasą.

Lampy i światła dla rowerzysty

Proponujemy Ci liczne modele niezbędnego elementu wyposażenia zróżnicowane pod względem parametrów technicznych takich jak m.in. maksymalna jasność, żywotność żarówek czy pojemność baterii. Możesz zdecydować się na wersję przednią z dwiema diodami lub z czujnikiem ruchu, który dopasowuje się do jasności otoczenia wokół. Doboru dokonaj zgodnie z własnymi preferencjami, by zapewnić sobie nie tylko bezpieczeństwo, ale również komfort w trakcie krótszego i dłuższego wyjazdu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5