Audio video

Oferujemy akcesoria audio-video marki Somic – renomowanego producenta sprzętu cenionego zarówno przez graczy, jak i muzyków.

Dla gracza

Wielogodzinne sesje gamingowe i konieczność skupienia się na realizowanej misji wymagają zaopatrzenia się w sprzęt, który zapewni gamerowi pełen komfort podczas rozgrywki. Akcesoria audio-video prezentowane w tej kategorii spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego pasjonata, zarówno pod względem wygody użytkowania, jak i znakomitych parametrów technicznych pozwalających na czyste i realistyczne odtworzenie wszystkich dźwięków, przy jednoczesnej izolacji hałasów z zewnątrz. Nasze słuchawki gamingowe nauszne to modele przewodowe z mikrofonem, w newralgicznych miejscach wyłożone przyjemnym w dotyku, miękkim tworzywem niwelującym ucisk.

Dla kompozytora i DJ-a

W sprzedaży dostępne są również modele HiFi – bezprzewodowe i przewodowe, z funkcją obrotową oraz odsłuchem na jedno ucho, które dzięki zastosowanym materiałom i rozwiązaniom pozwalają na uzyskanie dźwięku wysokiej jakości. To praktyczne i ergonomiczne akcesorium niezbędne jest w pracy kompozytorów i DJ-ów, dla których oprócz dobrych parametrów technicznych ważny jest również komfort użytkowania.

Wyświetlanie 1–9 z 12 wyników